Alpaslan Tetik

Electric and Electronic Engineer
Blog Maceramı sonlandırdığımı üzülerek bildirmek istiyorum. Uzun süredir sürdürdüğüm online not defterimi yani blogumu kapatarak bir deftere dönmeye karar kıldım. Eski yazılarıma Medium platformu üzerinden erişebilirsiniz.
C
C++
Python

S7 &S7 edge Bixby Yükleme Nasıl Yapılır ?


Malum benim gibi insanların olduguna inaniyorum.S8 çıktığından beri onun özelliklerine yani en çokta bixby ve temasını  s7 edge telefonuma yüklemek  istiyordum.Fakat bir türlü Root felan atmamıştım özgürlük için nedendir


bilinmez. En uzun dayanan telefonum halen de öyle.Neyse daha fazla uzatmadan Root veya diğer şeyler olmadan sizin s7 ve s7 edge telefonlarınıza bixby yükleme ve Touchwiz arayüzünü  güncellemeyi göstereceğim. Neden Touchwiz arayüzünü guncelliyoruz derseniz bixby'nin çalışması için gerekli çünkü ve ayrıca bizim telefonumuza birkaç yeni özellikte getiriyor.
S7&S7edge bixby yükleme

S7&S7edge bixby yükleme

S7&S7edge bixby yükleme

S7&S7edge bixby yükleme

S7&S7edge bixby yükleme

S7&S7edge bixby yükleme

Şimdi ise yüklene adımlarına geçelim aşağı kısımdaki dosyayı indiriniz daha sonra zip dosyasından çıkarınız ve 1 yazan apk ya tıklayıp kurulumun bitmesini bekleyiniz daha sonra ise2 2.apkyı kurunuz ve 3.apk dosyasını kurunuz.Eger ikinci apk dosyasi hata verirse lütfen sadece 3.apk dosyasını kurunuz.


Zipsifresi www.aattk.net

UYARI : S7 &S7 EDGE kurulum için androidin Noguat sürümü gereklidir ayarlar kısmından lütfen sürümünüze bakınız.